Świecące sznurówki, sznurowadła z diodami led. Do wszystkich rodzajów butów. 120 cm długości, 10 diod LED. Centralnie umieszczony panel sterowania do włączana/wyłączania świateł lub ich migania.
25 szt - 18,00 zł/szt; 50 szt - 16,00 zl/szt; 250 szt - 13,60 zł/szt netto 

Nowe trendy w gadżetach reklamowych.

Innowacyjne gadżety reklamowe i upominki firmowe z logo klienta: - świecące sznurówki; butelki, bidony sportowe
- pokrowce na siodełka rowerowe z logo, również pokrowce ekologiczne z PCV z odzysku
- miniaturowe harmonijki ustne, również jako zawieszki do telefonu komórkowego
- super czyściki do okularów w formie poręcznego breloczka na klucze
- piłeczki odbijające się od wody
- pierścionki z latareczką
- niezwykły stojak na długopis ze ścieralną powierzchnią

BPK-100 Butelka z nakrętką, wykonana z RPET; 600 ml
 
 
Stojaczek na długopis "Pisz i Ścieraj". Jedyna tego typu w Polsce podstawka pod długopis, na której można zapisać wiadomość a potem ją zetrzeć gumką. do pisania można używac ołówka, długopisu i markera a do ścierania zwykłej gumki.
 
 
Pokrowiec na siodełko rowerowe, przeciwdeszczowy, zapobiega zabrudzeniom i zamoknięciu siodełka. Niskobudżetowa reklama firmy, produktu. Nadruk od 1 koloru do zadruku full kolor. Minimalne zamówienie 250 sztuk
 
 
Ekologiczny (z przetworzonego PCV) pokrowiec na siodełko rowerowe, przeciwdeszczowy, zapobiega zabrudzeniom i zamoknięciu siodełka.
  
Czyścik do okularów w breloczku na klucze. Mały i poręczny z rozwijaną w formie baneru ściereczką. Standardowy kolor: czarny, inne kolory na zamówienie.
 
MEGA gwizdek o długości 15 cm (150 mm)!!!. Wydaje gwizd parowej lokomotywy. Standardowy kolor: pomarańczowy, pozostałe kolory na zamówienie. Cena: 4,50 zł/szt netto przy zamówieniu 500 sztuk
  
Mini harmonijka ustna, jako zaczep do telefonu komórkowego.